Skip to content

Kontakt

Lokalizacja

ul. Przyjazna 24
40-837 Katowice
Polska

Zadzwoń

Telefon: +48 32 764 2981

Napisz do nas

E-mail: [email protected]

corgi dog pet canine rain animal 4415649

Skontaktuj się z nami

W „Strefie Zoologicznej” zawsze cieszymy się na wiadomości od naszych czytelników, partnerów i wszystkich osób, które chcą się z nami skontaktować. Niezależnie od tego, czy masz pytanie, potrzebujesz wsparcia, czy chcesz podzielić się swoją historią lub sugestią, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby skontaktować się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

Zrzut ekranu 2024-02-13 101459

Media społecznościowe

Śledź nas także w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami, artykułami i akcjami:

  • Facebook: StrefaZoologicznaPL
  • Instagram: @strefazoologiczna
  • Twitter: @StrefaZoo_PL

W mediach społecznościowych dzielimy się nie tylko ważnymi informacjami, ale także inspirującymi historiami i ciekawostkami ze świata zwierząt. To również świetne miejsce do zadawania pytań i wchodzenia w interakcje z naszą społecznością.

Dołącz do naszej społeczności

W „Strefie Zoologicznej” wierzymy w moc współpracy i dzielenia się wiedzą. Jeśli jesteś ekspertem w dziedzinie zwierząt, prowadzisz bloga o podobnej tematyce lub po prostu chcesz podzielić się swoją historią, zachęcamy do kontaktu. Razem możemy tworzyć jeszcze lepsze treści i inicjatywy, które będą miały pozytywny wpływ na życie zwierząt i ich właścicieli.